XIV. ROČNÍK - "VÝBOROVÝ" TURNAJ VE STOLNÍM TENISE |
KONEČNÉ POŘADÍ |
|
1. místo |
Hartmann Stanislav |
2. místo |
Janotta František |
3. místo |
Kotzián David |
4. místo |
Lokoč Antonín |
5. místo |
Stříbný Tomáš |
6. místo |
Heim Martin |
7. místo |
Vavřinčík David |
8. místo |
Buchta Evžen |
9. místo |
Křempek David |
10. místo |
Buchta Josef |
11. místo |
Jurczek Martin |
12. místo |
Ševior Josef |
PROSINEC |
Buchta Evžen |
Buchta Josef |
Daněk Vladimír |
Hartmann Stanislav |
Jurczek Martin |
Křempek David |
Lokoč Antonín |
Janotta František |
Kotzián David |
Stříbný Tomáš |
Ševior Josef |
Vavřinčík David |
Body |
Skóre |
Pořadí |
Buchta Evžen |
S |
2:1 |
2:0 |
0:2 |
2:0 |
2:0 |
0:2 |
0:2 |
0:2 |
1:2 |
2:0 |
2:0 |
12 |
13:11 |
7. |
Buchta Josef |
1:2 |
K |
0:2 |
0:2 |
2:0 |
1:2 |
0:2 |
0:2 |
0:2 |
0:2 |
2:0 |
0:2 |
6 |
6:18 |
10. |
Daněk Vladimír |
0:2 |
2:0 |
U |
2:0 |
2:0 |
2:0 |
0:2 |
0:2 |
1:2 |
2:1 |
2:0 |
2:0 |
14 |
15:9 |
5. |
Hartmann Stanislav |
2:0 |
2:0 |
2:0 |
P |
2:0 |
2:0 |
2:0 |
2:1 |
2:1 |
2:0 |
2:0 |
2:0 |
22 |
22:2 |
1. |
Jurczek Martin |
0:2 |
0:2 |
0:2 |
0:2 |
I |
1:2 |
0:2 |
0:2 |
0:2 |
0:2 |
2:0 |
1:2 |
2 |
4:20 |
11. |
Křempek David |
0:2 |
2:1 |
0:2 |
0:2 |
2:1 |
N |
0:2 |
0:2 |
0:2 |
0:2 |
2:0 |
0:2 |
6 |
6:18 |
9. |
Lokoč Antonín |
2:0 |
2:0 |
2:0 |
0:2 |
2:0 |
2:0 |
A |
0:2 |
2:0 |
2:0 |
2:0 |
2:0 |
18 |
18:4 |
3. |
Janotta František |
2:0 |
2:0 |
2:0 |
1:2 |
2:0 |
2:0 |
2:0 |
- |
2:0 |
2:1 |
2:0 |
2:0 |
20 |
20:3 |
2. |
Kotzián David |
2:0 |
2:0 |
2:1 |
1:2 |
2:0 |
2:0 |
0:2 |
0:2 |
A |
2:1 |
2:0 |
2:0 |
16 |
17:8 |
4. |
Stříbný Tomáš |
2:1 |
2:0 |
1:2 |
0:2 |
2:0 |
2:0 |
0:2 |
1:2 |
1:2 |
A |
2:0 |
2:0 |
12 |
15:11 |
6. |
Ševior Josef |
0:2 |
0:2 |
0:2 |
0:2 |
0:2 |
0:2 |
0:2 |
0:2 |
0:2 |
0:2 |
A |
0:2 |
0 |
0:22 |
12. |
Vavřinčík David |
0:2 |
2:0 |
0:2 |
0:2 |
2:1 |
2:0 |
0:2 |
0:2 |
0:2 |
0:2 |
2:0 |
A |
8 |
8:15 |
8. |
Ve skupině se hrálo na dva vítězné sety. Prvních osm postoupilo do vyřazovacích bojů. Vyřazovací utkání se hrála na tři vítězné sety. |
Zápasy o konečné umístění na 1. až 8. místě |
||||||
Čtvrťfinále |
||||||
ČTVRTFINÁLE-1 |
A1 |
Hartmann Stanislav |
: |
A8 |
Vavřinčík David |
3 : 0 |
ČTVRTFINÁLE-2 |
A6 |
Stříbný Tomáš |
: |
A3 |
Lokoč Antonín |
0 : 3 |
ČTVRTFINÁLE-3 |
A4 |
Kotzián David |
: |
A5 |
Daněk Vladimír |
3 : 0 |
ČTVRTFINÁLE-4 |
A7 |
Buchta Evžen |
: |
A2 |
Janotta František |
0 : 3 |
"MALÉ" semifinále |
||||||
"MALÉ" SEMIFINÁLE-1 |
P-Č1 |
Vavřinčík David |
: |
P-Č2 |
Stříbný Tomáš |
0 : 3 |
"MALÉ" SEMIFINÁLE-2 |
P-Č3 |
Daněk Vladimír |
: |
P-Č4 |
Buchta Evžen |
3 : 0 |
Semifinále |
||||||
SEMIFINÁLE-1 |
V-Č1 |
Hartmann Stanislav |
: |
V-Č2 |
Lokoč Antonín |
3 : 1 |
SEMIFINÁLE-2 |
V-Č3 |
Kotzián David |
: |
V-Č4 |
Janotta František |
0 : 3 |
Utkání o 7. místo |
||||||
O 7.MÍSTO |
P-MS1 |
Vavřinčík David |
: |
P-MS2 |
Buchta Evžen |
3 : 0 |
O 5.MÍSTO |
V-MS1 |
Stříbný Tomáš |
: |
V-MS2 |
Daněk Vladimír |
3 : 1 |
Utkání o 3. místo |
||||||
O 3.MÍSTO |
P-S1 |
Kotzián David |
: |
P-S2 |
Lokoč Antonín |
3 : 0 |
Finále |
||||||
FINÁLE |
V-S1 |
Hartmann Stanislav |
: |
V-S2 |
Janotta František |
3 : 0 |